P6SMBJ90CA
- Артикул производителя:
- P6SMBJ90CA
- Краткое описание:
- TVSDIODE,SMB,90V,600W,BI
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 4.1A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 100V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 146V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 90V