P6SMBJ26
- Артикул производителя:
- P6SMBJ26
- Краткое описание:
- TVSDIODE,SMB,26V,600W,UNI
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 12.9A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Supplier Device Package :
- SMB/DO-214AA
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 28.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 46.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 26V