P6SMBJ70
- Артикул производителя:
- P6SMBJ70
- Краткое описание:
- TVSDIODE,SMB,70V,600W,UNI
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 4.8A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 77.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 125V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 70V