SMF170CA
- Артикул производителя:
- SMF170CA
- Производитель/Бренд:
- Diotec Semiconductor
- Краткое описание:
- TVSDIODE,SOD-123FL,170V,200W,BI
- Производитель :
- Diotec Semiconductor
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 730mA
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 200W
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SOD-123F (SMF)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 189V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 275V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 170V