ESD3V3CA
- Артикул производителя:
- ESD3V3CA
- Производитель/Бренд:
- Diotec Semiconductor
- Краткое описание:
- ESD Diode, 4.5V, 200W, 3.3V
- Производитель :
- Diotec Semiconductor
- Power - Peak Pulse :
- 200W
- Power Line Protection :
- Product Status :
- Active
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 3.3V