P4SMA400A
- Артикул производителя:
- P4SMA400A
- Производитель/Бренд:
- Diotec Semiconductor
- Краткое описание:
- TVS DIODE, DO-214AC/SMA, 380.00V
- Производитель :
- Diotec Semiconductor
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 730mA
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Product Status :
- Active
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 380V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 548V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 342V