P6SMBJ13CA
- Артикул производителя:
- P6SMBJ13CA
- Производитель/Бренд:
- Diotec Semiconductor
- Краткое описание:
- TVS, 13V, 600W Bi
- Производитель :
- Diotec Semiconductor
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 27.9A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 14.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 21.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 13V