P4SMAJ64C
- Артикул производителя:
- P4SMAJ64C
- Краткое описание:
- TVSDIODE,SMA,64V,400W,BI
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 3.5A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 71.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 114V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 64V