P4SMAJ51
- Артикул производителя:
- P4SMAJ51
- Краткое описание:
- TVSDIODE,SMA,51V,400W,UNI
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 4.4A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 56.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 91.1V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 51V