P4SMAJ15A
- Артикул производителя:
- P4SMAJ15A
- Производитель/Бренд:
- Diotec Semiconductor
- Краткое описание:
- TVSDIODE,SMA,15V,400W,UNI
- Производитель :
- Diotec Semiconductor
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 16.4A
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 16.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 24.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 15V