SA11A-BULK
- Артикул производителя:
- SA11A-BULK
- Производитель/Бренд:
- EIC SEMICONDUCTOR INC.
- Краткое описание:
- UNI-DIRECTIONAL TVS 500W, CASE T
- Производитель :
- EIC SEMICONDUCTOR INC.
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 27.4A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-204AL, DO-41, Axial
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- DO-41
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 12.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 18.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 11V