1.5KE9.1CAT/R
- Артикул производителя:
- 1.5KE9.1CAT/R
- Производитель/Бренд:
- EIC SEMICONDUCTOR INC.
- Краткое описание:
- TVS DIODE 7.78VWM 13.4VC DO201
- Производитель :
- EIC SEMICONDUCTOR INC.
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 112A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-201AA, DO-27, Axial
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- DO-201
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 8.65V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 13.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 7.78V