ESDBK3V3
- Артикул производителя:
- ESDBK3V3
- Производитель/Бренд:
- Diotec Semiconductor
- Краткое описание:
- ESD Diode, 3.3V, 60W
- Производитель :
- Diotec Semiconductor
- Applications :
- General Purpose
- Bidirectional Channels :
- 1
- Capacitance @ Frequency :
- 15pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 7A (8/20µs)
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- SOD-882
- Power - Peak Pulse :
- 60W
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SOD-882 (DFN1006-2)
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 9V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 3.3V