SMAJ15CA
- Артикул производителя:
- SMAJ15CA
- Производитель/Бренд:
- HY Electronic (Cayman) Limited
- Краткое описание:
- SURFACE MOUNT UNI/BI-DIRECTIONAL
- Производитель :
- Applications :
- Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 16.4A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Supplier Device Package :
- SMA
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 16.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 24.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 15V