SMAJ58CA
- Артикул производителя:
- SMAJ58CA
- Производитель/Бренд:
- HY Electronic (Cayman) Limited
- Краткое описание:
- SURFACE MOUNT UNI/BI-DIRECTIONAL
- Производитель :
- Applications :
- Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 4.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Supplier Device Package :
- SMA
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 64.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 93.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 58V