SMBJ90CA
- Артикул производителя:
- SMBJ90CA
- Производитель/Бренд:
- Yangjie Technology
- Краткое описание:
- TVS DIODE 90VWM 146VC DO214AA
- Производитель :
- Yangjie Technology
- Applications :
- Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 4.11A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-214AA, SMB
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Supplier Device Package :
- DO-214AA (SMB)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 100V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 146V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 90V