SMBJ8.5CA
- Артикул производителя:
- SMBJ8.5CA
- Производитель/Бренд:
- Yangjie Technology
- Производитель :
- Yangjie Technology
- Applications :
- Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 41.67A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 9.44V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 14.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 8.5V