PTVS7V5P1UTP,115
- Артикул производителя:
- PTVS7V5P1UTP,115
- Производитель/Бренд:
- Freescale Semiconductor - NXP
- Краткое описание:
- TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC CFP5
- Производитель :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 46.5A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 185°C (TA)
- Package / Case :
- SOD-128
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Supplier Device Package :
- SOD-128/CFP5
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 8.33V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 12.9V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 7.5V