TPSMA6L11A
- Артикул производителя:
- TPSMA6L11A
- Производитель/Бренд:
- Diotec Semiconductor
- Краткое описание:
- TVS, SMAF, 11V, 600W, UNI
- Производитель :
- Diotec Semiconductor
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Power Line Protection :
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SMAF
- Type :
- Unidirectional Channels :
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 12.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 11V