PTVS43VS1UTR,115
- Артикул производителя:
- PTVS43VS1UTR,115
- Производитель/Бренд:
- Freescale Semiconductor - NXP
- Краткое описание:
- TVS DIODE 43VWM 69.4VC CFP3
- Производитель :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 5.8A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 185°C (TA)
- Package / Case :
- SOD-123W
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Supplier Device Package :
- SOD-123W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 47.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 69.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 43V