PTVS26VS1UR,115
- Артикул производителя:
- PTVS26VS1UR,115
- Производитель/Бренд:
- Freescale Semiconductor - NXP
- Краткое описание:
- NOW NEXPERIA PTVS26VS1UR - TRANS
- Производитель :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 9.5A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Package / Case :
- SOD-123W
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Supplier Device Package :
- SOD-123W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 28.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 42.1V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 26V