SMBJ43CA
- Артикул производителя:
- SMBJ43CA
- Производитель/Бренд:
- Yangjie Technology
- Краткое описание:
- SMB 600W 69.4V 8.65A TVS Diodes
- Производитель :
- Yangjie Technology
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 8.6A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Supplier Device Package :
- SMB (DO-214AA)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 47.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 69.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 43V