MXDA3KP14CAE3
- Артикул производителя:
- MXDA3KP14CAE3
- Производитель/Бренд:
- Microchip Technology
- Краткое описание:
- BI-DIRECTIONAL TVS_16L DIP
- Производитель :
- Microchip Technology
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- General Purpose
- Bidirectional Channels :
- 8
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 129.4A
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- 16-SMD, Gull Wing
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 15.6V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 23.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 14V