MXPLAD30KP350CA/TR
- Артикул производителя:
- MXPLAD30KP350CA/TR
- Производитель/Бренд:
- Microchip Technology
- Краткое описание:
- BI-DIRECTIONAL TVS
- Производитель :
- Microchip Technology
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 53A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 30000W (30kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 389V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 564V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 350V