JANTXV1N5556/TR
- Артикул производителя:
- JANTXV1N5556/TR
- Производитель/Бренд:
- Microchip Technology
- Краткое описание:
- TVS DIODE 40.3VWM 63.5VC DO13
- Производитель :
- Microchip Technology
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 24A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-13
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- DO-13 (DO-202AA)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 43.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 63.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 40.3V