MDA3KP26AE3
- Артикул производителя:
- MDA3KP26AE3
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 71.2A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 28.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 42.1V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 26V