MAPLAD30KP14CA
- Артикул производителя:
- MAPLAD30KP14CA
- Краткое описание:
- TVS DIODE 14VWM 24VC PLAD
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 1251A (1.251kA)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 30000W (30kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 15.6V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 24V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 14V