MAPLAD36KP400A
- Артикул производителя:
- MAPLAD36KP400A
- Краткое описание:
- TVS DIODE 400VWM 644VC PLAD
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 56A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 36000W (36kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 444V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 644V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 400V