MAPLAD18KP78CAE3/TR
- Артикул производителя:
- MAPLAD18KP78CAE3/TR
- Производитель/Бренд:
- Microchip Technology
- Краткое описание:
- SURFACE MOUNT 18,000 WATT, TVS,
- Производитель :
- Microchip Technology
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 143A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 18000W (18kW)
- Supplier Device Package :
- PLAD
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 86.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 126V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 78V