MAPLAD18KP60CA
- Артикул производителя:
- MAPLAD18KP60CA
- Краткое описание:
- TVS DIODE 60VWM 96.8VC PLAD
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 186A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 18000W (18kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 66.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 96.8V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 60V