MA15KP48CA
- Артикул производителя:
- MA15KP48CA
- Краткое описание:
- TVS DIODE 48VWM 77.7VC DO204AR
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 193A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 15000W (15kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 53.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 77.7V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 48V