MPLAD36KP220CAE3
- Артикул производителя:
- MPLAD36KP220CAE3
- Краткое описание:
- TVS DIODE 220VWM 356VC PLAD
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 102A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 36000W (36kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 245V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 356V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 220V