MAPLAD18KP100A
- Артикул производителя:
- MAPLAD18KP100A
- Краткое описание:
- TVS DIODE 100VWM 162VC PLAD
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 112A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 18000W (18kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 111V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 162V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 100V