MA15KP28CA/TR
- Артикул производителя:
- MA15KP28CA/TR
- Краткое описание:
- TVS 28V 5% 15000W BI
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 316A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 15000W (15kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 31.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 47.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 28V