MPLAD15KP75CAE3
- Артикул производителя:
- MPLAD15KP75CAE3
- Краткое описание:
- TVS DIODE 75VWM 121VC PLAD
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 123A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 15000W (15kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 83.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 121V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 75V