MRT100KP64CA/TR
- Артикул производителя:
- MRT100KP64CA/TR
- Производитель/Бренд:
- Microchip Technology
- Краткое описание:
- TVS 64V 5% 100000W BI
- Производитель :
- Microchip Technology
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 795A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-204AR, Axial
- Power - Peak Pulse :
- 100000W (100kW)
- Supplier Device Package :
- DO-204AR
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 71.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 126V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 64V