MRT100KP54A/TR
- Артикул производителя:
- MRT100KP54A/TR
- Производитель/Бренд:
- Microchip Technology
- Краткое описание:
- TVS 54V 5% 100000W UNI
- Производитель :
- Microchip Technology
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 943A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-204AR, Axial
- Power - Peak Pulse :
- 100000W (100kW)
- Supplier Device Package :
- DO-204AR
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 60V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 106V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 54V