M15KP90CAE3/TR
- Артикул производителя:
- M15KP90CAE3/TR
- Краткое описание:
- TVS 90V 5% 15000W BI
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 103A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 15000W (15kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 100V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 146V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 90V