M15KP40CA
- Артикул производителя:
- M15KP40CA
- Краткое описание:
- TVS DIODE 40VWM 65.8VC DO204AR
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 228A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 15000W (15kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 44.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 65.8V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 40V