MXPLAD7.5KP14AE3
- Артикул производителя:
- MXPLAD7.5KP14AE3
- Производитель/Бренд:
- Microchip Technology
- Краткое описание:
- TVS DIODE
- Производитель :
- Microchip Technology
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 323A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 7500W (7.5kW)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- Mini-PLAD
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 15.6V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 23.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 14V