15KPA280CA-HR
- Артикул производителя:
- 15KPA280CA-HR
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- TVS DIODE 280VWM 454.5VC P600
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 33.2A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TA)
- Power - Peak Pulse :
- 15000W (15kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 312.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 454.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 280V