1N5630A/TR
- Артикул производителя:
- 1N5630A/TR
- Краткое описание:
- TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO13
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- General Purpose
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 132A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-13
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Power Line Protection :
- No
- Supplier Device Package :
- DO-13
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- 1
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 7.13V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 11.3V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 6.4V