30KPA42A-B
- Артикул производителя:
- 30KPA42A-B
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- TVS DIODE 42VWM 72VC P600
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 420.8A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 30000W (30kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 46.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 72V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 42V