MA5KP28A
- Артикул производителя:
- MA5KP28A
- Краткое описание:
- TVS DIODE 28VWM 45.5VC DO204AR
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 110A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 31.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 45.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 28V