5KP75A-HRA
- Артикул производителя:
- 5KP75A-HRA
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 42.1A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TA)
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 83.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 121V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 75V