15KPA43AE3/TR13
- Артикул производителя:
- 15KPA43AE3/TR13
- Производитель/Бренд:
- Microchip Technology
- Краткое описание:
- TVS DIODE 43VWM 69.8VC P600
- Производитель :
- Microchip Technology
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 216.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 15000W (15kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 48V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 69.8V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 43V