MXLUPTB24E3
- Артикул производителя:
- MXLUPTB24E3
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 3.47A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1000W (1kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 28.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 43.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 24V