MXLUPTB12
- Артикул производителя:
- MXLUPTB12
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 6.94A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1000W (1kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 13.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 21.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 12V