MXLUPT17E3
- Артикул производителя:
- MXLUPT17E3
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 5.14A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1000W (1kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 19V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 29.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 17V