MASMCGLCE110AE3
- Артикул производителя:
- MASMCGLCE110AE3
- Краткое описание:
- TVS DIODE 110VWM 178VC SMCG
- Capacitance @ Frequency :
- 90pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 8.4A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 122V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 178V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 110V